Jsme tu pro Vás

"O naše klienty pečujeme tak, jak si přejeme,
aby se pečovalo o nás"

Mgr. Jiří Svoboda

+420 ​737 211 374

Napište nám

Společnost Svoboda bydlení s.r.o., založena byla v září 2006. Od svého založení disponuje výhradně vlastním kapitálem. Je vlastněna jediným společníkem a řízena jediným jednatelem Mgr. Jiřím Svobodou. Za dobu své existence společnost zprostředkovala prodeje a pronájmy stovek nemovitostí, jak komerčních a rezidenčních, tak i pozemků.

Proč prodávat s námi

Výběr správného realitního agenta pro prodej vaší nemovitosti bude jedním z vašich nejdůležitějších rozhodnutí. Může to znamenat rozdíl mezi tím, že vaše nabídka „visí“ na trhu dlouhé měsíce či roky, nebo se prodá rychle a dobře, za cenu, kterou si zaslouží. Prodej a nákup nemovitostí s sebou vždy nese mnoho otázek a činností, se kterými je potřeba se vypořádat. Odborný přístup, zkušenosti a dobré rady mohou přinést významný rozdíl a udělat z této často obávané a životně důležité transakce příjemný zážitek.
Používáme ověřené fotografy a vytvoříme pro vás profesionální propagační materiály s krásnými fotkami vaší nemovitosti. 
Zajistíme homestaging a poradíme, jak zvýšit atraktivitu nemovitosti.
Dokážeme připravit videoprezentaci na vysoké úrovni, včetně natáčení drony. 
Marketingovou strategii a materiály vždy přizpůsobíme potřebám klienta a konkrétní prodávané nemovitosti.
Jsme číslo jedna mezi českými realitními kancelářemi ve sledovanosti na sociálních sítích.
Maximálně respektujeme soukromí našich klientů a jakoukoli nemovitost jsme schopni prodat v režimu off-market
Naši zkušení realitní makléři se specializují na různé typy nabídek a klientely, a tak dokážou nabídnout skvělý servis k maximální spokojenosti každého klienta.
investičními projekty oslovujeme napřímo široké spektrum ověřených investorů.
TEMPUS LIVING je první realitní společnost v České republice, která působí na trhu budoucnosti. Vyrostli jsme z pražského týmu pro rozvoj pozemků, se zázemím investičního portfolia ve 30 zemích, ve společnost poskytující skutečně komplexní služby, a která tak přináší revoluci tradičního realitního modelu.Uvědomujeme si, že je důležitější než kdy jindy pomáhat našim klientům a partnerům přizpůsobit se současným velmi bouřlivým změnám na trhu. Díky naší investorské činnosti, která je nezbytná při práci na mezinárodních projektech, máme v celém EMEA regionu širokou síť kontaktů a partnerů.V TEMPUS LIVING víme, jak oslovit potenciální kupce kombinací osobního přístupu s inovativními marketingovými nástroji a využitím naší rozsáhlé mezinárodní sítě. S moderními komunikačními kanály pracujeme atraktivně a efektivně, a tak je TEMPUS LIVING nejvíce sledovanou českou realitní společností na Instagramu. NAŠE HODNOTYIntegrita – Kreativita – Empatie – InovaceVe všem, co děláme, podporujeme důvěru, otevřenost a integritu. K světu přistupujeme s otevřenou myslí. Stále usilujeme o to, abychom se navzájem zlepšovali. Kreativita je v našich genech. Nejsme jen agenti, jsme lidé. Byli jsme ve vaší kůži a víme, že porozumění a podpora v každém kroku realitního procesu je esenciální součástí naší práce. Jsme neoblomní a vášniví ve všem, co děláme.
S podporou špičkových technologií, průzkumů trhu a zázemím skutečně mezinárodního podnikání pomáháme majitelům, investorům a developerům využívat příležitostí a přidávat významnou hodnotu jejich podnikům. 

Nabízíme celé spektrum realitních služeb

Co zahrnuje naše práce

 • Podrobné seznámení se s nemovitostí včetně jejího technického a právního stavu 
 • Seznámení se s Vašimi potřebami a vizemi Informování o základních daňových povinnostech souvisejících s prodejem nemovitosti 
 • Aktuální analýzu a vyhodnocení realitního trhu srovnatelných nemovitostí 
 • Přípravu koncepce prodeje a její realizace 
 • Pečlivou předprodejní přípravu nemovitosti a s ní souvisejících dokladů Prezentaci Vaší nemovitosti na internetu 
 • Osobní prezentaci nemovitosti konkrétním zájemcům
 • Předání nemovitosti

Co v​​še zajišťujeme

 • Právní služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti, včetně bezpečné úschovy kupní ceny 
 • Komunikace s katastrálním úřadem
 • Poprodejní servis (například převody odběrných míst elektřiny nebo plynu a dalších služeb dodávaných do nemovitosti) 
 • Díky našim bohatým zkušenostem jsme Vám oporou při řešení nenadálých situací